Az Egyházak Világtanácsának húsvéti üzenete

2014. április 17., címkék: húsvéti üzenet, húsvét 2014, húsvét, egyházak világtanácsa (evt)

Az Egyházak Világtanácsának főtitkára Olav Fykse Tveit húsvéti üzenetében a „feltámadásról tett közös bizonyságtétel" alkalmaként emlegeti az idei évet, minthogy a keleti és a nyugati keresztyénség egy napon, április 20-án ünnepli a húsvétot.

Húsvéti üzenet

2014. április 16., címkék: ökumenikus tanács (meöt), katolikus püspöki konferencia (mkpk), húsvéti üzenet

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa és a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia közös levele húsvét alkalmából.